Aktualność

Co nowego u nas słychać? Tutaj znajdziesz najświeższe informacje i najważniejsze wiadomości na temat naszej firmy - zakupu nowych autokarów, istotnych zmian czy nowości z branży biletów autokarowych i nie tylko. 

 

 

Nowości na liniach
04.02.2016

Już niebawem w życie wejdzie kilka zmian, które dotyczyć będą pasażerów podróżujących z województwa lubelskiego.

Sindbad na Euro 2016
11.01.2016

Sindbad podpisał umowę na przewóz zawodników, mediów oraz VIPów biorących udział w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016. Zawody sportowe rozpoczną się 15 stycznia 2016 roku i trwać będą do końca miesiąca.

Autokary Sindbad
08.01.2016

Z dniem 11 stycznia w życie wejdzie kilka zmian, które dotyczyć będą linii niemieckich. Modernizacja tras polegać będzie przede wszystkim na zwiększeniu częstotliwości obsługi niektórych przystanków i zmian godzin kursowania autokarów do wybranych miejscowości. Poniżej znajdą Państwo dokładne informacje na temat poszczególnych zmian.

Sindbad składa życzenia
23.12.2015

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2016!

 

Sindbad INFO nr 50
11.12.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! To wyjątkowe, bo już 50 wydanie. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla naszych czytelników solidną porcję ciekawych wiadomości, zarówno z życia firmy Sindbad, jak i na temat ciekawych wydarzeń mających miejsce w całej Europie. INFO nr 50 to także wydanie świąteczne, w którym nie zabraknie artykułów o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem. 

Milionowy Pasażer Sindbada w 2015 roku
20.11.2015

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 20 listopada podróżował naszym autokarem „Milionowy Pasażer 2015 roku”! To już czwarty raz z rzędu, kiedy firmie Sindbad udało się przewieźć ponad milion podróżnych w ciągu jednego roku kalendarzowego. Od początku działalności przewozowej z usług Sindbada skorzystało już łącznie ponad 9 milionów osób.

Wyjazdy i odjazdy z Paryża
16.11.2015

Mimo tragicznych wydarzeń w Paryżu, informujemy, że nasze autokary kursują według aktualnego rozkładu jazdy i zatrzymują się na dotychczasowym przystanku na Place de la Concorde.

Sindbad na liście Rzeczypospolitej
09.11.2015

Dziennik Rzeczpospolita pod koniec października 2015 roku opublikował najnowszą listę największych polskich przedsiębiorstw. Znalazły się na niej 43 firmy z województwa opolskiego, a w ich gronie również Sindbad – lider międzynarodowych przewozów autokarowych.  

Sindbad INFO
13.10.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! Przygotowaliśmy dla czytelników solidną porcję ciekawych wiadomości, zarówno z życia firmy Sindbad, jak i na temat ciekawych wydarzeń mających miejsce w całej Europie. Tym razem na dłużej odwiedzimy Niemcy, które są idealną destynacją na krótkie jesienne, weekendowe podróże. 

 

Promocje świąteczne Sindbada
08.10.2015

Tradycyjnie proponujemy swoim pasażerom bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Promocja dotyczy przejazdów na liniach do Niemiec, Luksmeburga, Austrii, Szwajcarii, Południowej Francji, Hiszpanii, Włoch, Słowenii, Austrii, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Francji (linia do Paryża) oraz Wielkiej Brytanii.