Aktualność

Co nowego u nas słychać? Tutaj znajdziesz najświeższe informacje i najważniejsze wiadomości na temat naszej firmy - zakupu nowych autokarów, istotnych zmian czy nowości z branży biletów autokarowych i nie tylko. 

 

 

Sindbad INFO sierpień/wrzesień
13.08.2014

Właśnie ukazał się nowy numer (42) magazynu Sindbad INFO. W najnowszym wydaniu naszego dwumiesięcznika znalazło się wiele interesujących artykułów, m.in. o urlopie w górach, Giżycku, a także studiach dualnych.

Sindbad poleca polskie jabłka
11.08.2014

W miniony weekend rozdaliśmy naszym pasażerom ponad tonę polskich jabłek. W ramach akcji „Sindbad poleca polskie jabłka”, poczęstowaliśmy tymi owocami prawie 5000 osób podróżujących naszymi autokarami. 

Sindbad na UO
30.06.2014

Sindbad rozpoczął współpracę z Uniwersytetem Opolskim w zakresie studiów praktycznych, "dualnych". Uczelnia ogłosiła nabór na kierunek „Języki obce w turystyce” na Wydziale Filologicznym UO.

10.06.2014

Właśnie ukazał się nowy numer (41) magazynu Sindbad INFO. W najnowszym wydaniu naszego dwumiesięcznika znalazło się wiele ciekawych artykułów dotyczących zbliżającego sie okresu wakacyjnego i wiele innych ciekawych treści, do których lektury gorąco zachęcamy:

 

Nowa strona Sindbad
29.05.2014

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona sindbad.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.

Autokar Sindbad Setra S 517
15.04.2014

3 kwietnia 2014 roku w Centrum Klienta Setry w Neu-Ulm w Niemczech odebraliśmy osiem fabrycznie nowych autokarów, które już niedługo będą obsługiwać międzynarodowe linie autokarowe.

Magazyn pokładowy Sindbad INFO
14.04.2014

Właśnie ukazał się nowy numer (40) magazynu Sindbad INFO. W najnowszym wydaniu naszego dwumiesięcznika znalazło się wiele ciekawych artykułów dotyczących zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Jednak to nie wszystko...

Sindbad INFO
19.02.2014

Ukazał sie nowy numer naszego magazynu Sindbad INFO. Aby dostarczyć Państwu najświeższe informacje oraz wiele ciekawych artykułów postanowiliśmy zwiększyć częstotliwość wydawania nowych numerów. Nowe INFO pojawiać się będzie teraz co dwa miesiące.

 

Baza w Olsztynie
14.02.2014

Po siedmiu miesiącach budowy powstała nowa olsztyńska baza transportowa opolskiej spółki Bus Service, należącej do Platformy Sindbad. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się w piątek, 7 lutego 2014 roku.

Almabus II
12.02.2014

Przewoźnik Almabus II z Wrocławia od 1 marca 2014 przystępuje do Platformy SINDBAD. Firma ta realizuje połączenia autokarowe z Polski do Włoch, Szwajcarii, Francji, Niemiec, Austrii, Czech, Szwecji i Norwegii.