Aktualność

Co nowego u nas słychać? Tutaj znajdziesz najświeższe informacje i najważniejsze wiadomości na temat naszej firmy - zakupu nowych autokarów, istotnych zmian czy nowości z branży biletów autokarowych i nie tylko. 

 

 

Nowe autokary
20.03.2015

Jednym z założeń polityki firmy Sindbad jest dbałość o jakość floty  zarówno autokarów własnych, jak i pojazdów użytkowanych przez naszych podwykonawców, współpracujących z nami w ramach Platformy Sindbad. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by co roku zasilać nasz tabor o fabrycznie nowe autokary. Pierwsze z nich znajdują się już na naszej bazie transportowej w Opolu.

Sindbad INFO nr 45
17.02.2015

Właśnie ukazał się nowy numer naszego magazynu pokładowego Sindbad INFO. Znalazło się w nim wiele interesujących artykułów na każdy temat. 

Platforma Sindbad
15.01.2015
Platformie Sindbad udało się w 2014 roku przewieźć ponad 100 tys. pasażerów więcej niż w roku ubiegłym. Liczby doskonale pokazują, że międzynarodowe przewozy autokarowe nadal cieszą się popularnością wśród podróżnych.
Świąteczny numer Sindbad INFO
15.12.2014

Nowe świąteczne wydanie naszego magazynu pokładowego Sindbad INFO jest już dostępne. Zapraszamy do lektury wielu ciekawych artykułów.

Mikołajki z Sindbadem
08.12.2014

W tym roku Święty Mikołaj postanowił obdarować słodkimi upominkami pasażerów Sindbada. 6 grudnia na naszych przystankach w Gliwicach i Słubicach podróżni mieli okazję spotkać brodatą postać ubraną w czerwony strój, z workiem pełnym czekoladowych mikołajków.

Milionowy Pasażer Sindbada
27.10.2014

Milionowy Pasażer Sindbada w 2014 roku został przewieziony 24 października! To już trzeci raz z rzędu, kiedy firmie Sindbad udało się przewieźć ponad milion pasażerów w ciągu jednego roku.

Nowy numer Sinbdad Info październik/listopad 2014
14.10.2014

Właśnie ukazał się nowy, jesienny numer (43) naszego magazynu Sindbad INFO.

Sindbad - Promocje Świąteczne
08.10.2014

Tradycyjnie już, jak co roku Sindbad proponuje dla swoich Klientów bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Światowy Dzień Uśmiechu z Sindbadem
07.10.2014

Światowy Dzień Uśmiechu to święto, które przypada w pierwszy piątek października. Firma Sindbad w tym roku również postanowiła włączyć się w wesołe obchody. Tego dnia postanowiliśmy rozweselić zarówno pracowników opolskiej siedziby firmy, jak i naszych pasażerów.

Sindbad INFO sierpień/wrzesień
13.08.2014

Właśnie ukazał się nowy numer (42) magazynu Sindbad INFO. W najnowszym wydaniu naszego dwumiesięcznika znalazło się wiele interesujących artykułów, m.in. o urlopie w górach, Giżycku, a także studiach dualnych.