Aktualność

Co nowego u nas słychać? Tutaj znajdziesz najświeższe informacje i najważniejsze wiadomości na temat naszej firmy - zakupu nowych autokarów, istotnych zmian czy nowości z branży biletów autokarowych i nie tylko. 

 

 

Milionowy Pasażer Sindbada w 2015 roku
20.11.2015

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 20 listopada podróżował naszym autokarem „Milionowy Pasażer 2015 roku”! To już czwarty raz z rzędu, kiedy firmie Sindbad udało się przewieźć ponad milion podróżnych w ciągu jednego roku kalendarzowego. Od początku działalności przewozowej z usług Sindbada skorzystało już łącznie ponad 9 milionów osób.

Wyjazdy i odjazdy z Paryża
16.11.2015

Mimo tragicznych wydarzeń w Paryżu, informujemy, że nasze autokary kursują według aktualnego rozkładu jazdy i zatrzymują się na dotychczasowym przystanku na Place de la Concorde.

 

Naszych pasażerów, którzy wyjeżdżają z Paryża do Polski prosimy o wcześniejsze wyjście na przystanek, gdyż ze względu na wzmożone kontrole, poruszanie po mieście jest utrudnione i zajmuje więcej czasu niż dotychczas.

Sindbad na liście Rzeczypospolitej
09.11.2015

Dziennik Rzeczpospolita pod koniec października 2015 roku opublikował najnowszą listę największych polskich przedsiębiorstw. Znalazły się na niej 43 firmy z województwa opolskiego, a w ich gronie również Sindbad – lider międzynarodowych przewozów autokarowych.  

Sindbad INFO
13.10.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! Przygotowaliśmy dla czytelników solidną porcję ciekawych wiadomości, zarówno z życia firmy Sindbad, jak i na temat ciekawych wydarzeń mających miejsce w całej Europie. Tym razem na dłużej odwiedzimy Niemcy, które są idealną destynacją na krótkie jesienne, weekendowe podróże. 

 

Promocje świąteczne Sindbada
08.10.2015

Tradycyjnie proponujemy swoim pasażerom bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Promocja dotyczy przejazdów na liniach do Niemiec, Luksmeburga, Austrii, Szwajcarii, Południowej Francji, Hiszpanii, Włoch, Słowenii, Austrii, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Francji (linia do Paryża) oraz Wielkiej Brytanii.

01.10.2015

Z przyjemnością informujemy, iż od 1 października (czwartek) 2015 r. wprowadzone zostały promocyjne ceny biletów do/z Belgii i Holandii.

Express Bałtycki
24.08.2015

Już od 4 września do naszej oferty powraca Bałtycki Sindbad Express! W ramach linii nasi pasażerowie będą mogli wyjechać z 9 miast Pomorza do niemieckich miast: Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Düsseldorf, Köln, Brühl.

Sindbad INFO
11.08.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! Oprócz wielu ciekawych artykułów, dla naszych czytelników przygotowaliśmy całkiem nową szatę graficzną.

Studia dualne
28.07.2015

Ruszyła druga tura zapisów na studia dualne na kierunku języki obce w turystyce. Kandydaturę można zgłaszać do 26 września.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Sindbada
14.07.2015

Certyfikat nadawany jest za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2014 według międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska Sp. z o.o.