Aktualność

Co nowego u nas słychać? Tutaj znajdziesz najświeższe informacje i najważniejsze wiadomości na temat naszej firmy - zakupu nowych autokarów, istotnych zmian czy nowości z branży biletów autokarowych i nie tylko. 

 

 

Express Bałtycki
24.08.2015

Już od 4 września do naszej oferty powraca Bałtycki Sindbad Express! W ramach linii nasi pasażerowie będą mogli wyjechać z 9 miast Pomorza do niemieckich miast: Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Düsseldorf, Köln, Brühl.

Sindbad INFO
11.08.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego INFO jest już dostępny! Oprócz wielu ciekawych artykułów, dla naszych czytelników przygotowaliśmy całkiem nową szatę graficzną.

Studia dualne
28.07.2015

Ruszyła druga tura zapisów na studia dualne na kierunku języki obce w turystyce. Kandydaturę można zgłaszać do 26 września.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Sindbada
14.07.2015

Certyfikat nadawany jest za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2014 według międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska Sp. z o.o.

Nowe przystanki w Miliczu i Trzebnicy
29.06.2015

Od 26 czerwca 2015 pasażerowie Platformy Sindbad będą mogli korzystać z czterech nowych przystanków - w Miliczu, Trzebnicy, Krotoszynie i Jarocinie. Rozszerzenie oferty przewozowej dotyczy linii do/z Niemiec, Austrii, Luksemburga, Danii, Francji, Holandii i Szwajcarii.

Odmładzamy flotę Platformy Sindbad
18.06.2015

Kolejne fabrycznie nowe autokary marki Setra przyjechały do nas, by zasilić flotę Platformy Sindbad. W czwartek, 18 czerwca 2015 roku na parking bazy transportowej w Opolu przybyło aż dziesięć pojazdów. W sumie w 2015 roku udało nam się zakupić łącznie 22 autokary o wartości 33 milionów złotych. Świeży nabytek zostanie wprowadzony na linie by zastąpić starsze modele.

Nowy numer INFO
18.06.2015

Nowy numer naszego magazynu pokładowego Sindbad INFO jest już dostępny! Zapraszamy do lektury wielu ciekawych artykułów.

Sindbad i Politechnika Warszawska
07.05.2015

Politechnika Warszawska w tym roku obchodzi 100-lecie odnowienia swojej tradycji. Firma Sindbad zaoferowała swoje wsparcie i podjęła współpracę partnerską z uczelnią. Jej przedmiotem jest udostępnienie autokarów, które wozić będą uczestników najważniejszych ceremonii.

Nowy numer Sindbad INFO - Wielkanoc
30.03.2015

Właśnie ukazało się nowe, świąteczne wydanie magazynu pokładowego Sindbad INFO. Znalazło się w nim wiele interesujących artykułów, związanych w dużej mierze z Wielkanocą - zwyczajami i tradycjami regionalnymi, o których naprawdę warto wiedzieć. Na łamach naszego dwumiesięcznika będą Państwo mogli poczytać także artykuły:

Nowe autokary
20.03.2015

Jednym z założeń polityki firmy Sindbad jest dbałość o jakość floty  zarówno autokarów własnych, jak i pojazdów użytkowanych przez naszych podwykonawców, współpracujących z nami w ramach Platformy Sindbad. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by co roku zasilać nasz tabor o fabrycznie nowe autokary. Pierwsze z nich znajdują się już na naszej bazie transportowej w Opolu.