Witamy w portalu Sindbad.pl. Dzisiaj jest 23 kwietnia 2014.

Infolinia

801 22 33 44

+48 77 443 44 44


Wynajem autokarów

Oferujemy wynajem komfortowych autokarów, obsługujemy konferencje, sympozja, imprezy firmowe. W naszych autokarach jednocześnie możemy przewieźć do 6.000 osób.

 

Bilety lotnicze

Tutaj zarezerwujesz bilety lotnicze renomowanych linii lotniczych: m.in. LOT, Lufthansa, British Airways, Air France, KLM, Iberia, Alitalia i innych. Zapewniamy połączenia z całym Światem.

 

Ubezpieczenia

Wyjeżdżasz za granicę? Ubezpieczenie turystyczne możesz wykupić on-line bez wychodzenia z domu. Proponujemy ubezpieczenia turystyczne, oraz na czas podróży służbowych.

 

Wycieczki szkolne

Tutaj znajdziesz bogata ofertę wycieczek szkolnych i zielonych szkół w kraju i zagranicą. Możemy też na podstawie Panstwa sugestii przygotować dowolny scenariusz wyjazdu.

 

Najnowszy numer Info


 

Platforma sindbad

Jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w tej części Europy, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych realizujących połączenia międzynarodowe.

 

Posiadamy ponad 95 własne komfortowe autokary marki Setra, których średni wiek nie przekracza 3 lat. Ponadto do naszej stałej dyspozycji pozostaje ponad 30 autokarów wynajętych lub dzierżawionych od innych firm.
Naszą główną działalnością są międzynarodowe przewozy autokarowe, które realizujemy już od ponad 20 lat, obsługując rocznie ponad pół miliona pasażerów.

 

Sindbad to również platforma przewozowa skupiająca poza Sindbadem także innych przewoźników, min.: Albatros z Przemyśla, Riviera z Opola, Star Turist z Olsztyna czy Janosik z Rzeszowa. Łącznie realizujemy połączenia do 462 miast w 21 krajach Europy i dysponujemy flotą ponad 200 komfortowych autokarów.

 

Firmy realizujące połączenie w ramach platformy Sindbad:


Liczba autokarów: 95 własne + 21 stały wynajem i dzierżawa
Obsługiwane połączenia: Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Austria, Francja

Liczba autokarów: 26
Obsługiwane połączenia:
Francja, Hiszpania, Wielka Brytania

Liczba autokarów: 8
Obsługiwane połączenia:
Francja

Liczba autokarów: 6

Obsługiwane połączenia:
Niemcy

 

Rezerwacja i sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej na wszystkie nasze trasy możliwa jest wyłącznie poprzez sieć agentów na terenie całego kraju lub poprzez wyszukiwarkę On-line.

 

Nie prowadzimy sprzedaży i rezerwacji miejsc telefonicznie.

 

Szczegółowych informacji o rozkładach jazdy oraz o sieci biur agencyjnych udziela nasza infolinia
0 801 22 33 44, +48 77 443 44 44