Milionowy Pasażer Platformy Sindbad 2014!

Milionowy Pasażer Sindbada w 2014 roku został przewieziony 24 października! To już trzeci rok z rzędu, kiedy firmie Sindbad udało się przewieźć ponad milion pasażerów w ciągu jednego roku. W 2013 rekordowy przejazd odbył się 29 listopada. Udało nam się więc osiągnąć okrągłą liczbę miliona pasażerów dużo szybciej, bowiem już miesiąc wcześniej. To już łącznie ponad 8 milion pasażerów przewiezionych przez Platformę Sindbad!

 

Pasażerowie  na przystanku w porcie Świecko poczęstowani zostali symbolicznym kubkiem grzanego wina oraz potrawami z grilla. W autokarach podróżni otrzymali także specjalne kupony, dzięki którym, w drodze losowania wyłoniliśmy najważniejszego – milionowego pasażera. Okazała się nim Pani Monika Sakra, która podróżowała tego dnia do Belgii i bardzo często korzysta z naszych usług, bowiem nawet 5 razy w roku.  Nagrodzeni zostali także pasażerowie o numerze 999 999 oraz 1 000 001 – Pani Katarzyna Jasińska i Pan Konrad Starosta. Oboje również tego dnia wybierali się do Belgii. Trzej szczęśliwi pasażerowie otrzymali upominki firmowe, promesy na bezpłatne przejazdy liniami Sindbad oraz Karty Stałego Klienta.

 

Spośród pozostałych podróżnych rozlosowaliśmy także inne nagrody – Karty Stałego Klienta, Złote Karty Stałego Klienta oraz zestawy firmowych upominków.

 

Tutaj obejrzeć można film: MILIONOWY PASAŻER 2014

 

To był naprawdę wyjątkowy dzień! Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tego wydarzenia.