Oferta Sindbad Eurobus

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 maja 2016 roku wprowadzamy do sprzedaży nową, znacznie bardziej rozbudowaną ofertę połączeń międzynarodowych pod nazwą Sindbad Eurobus.

 

Chcąc świadczyć wysokiej jakości usługi przewozowe z zachowaniem szerokiej sieci połączeń, a co ważniejsze atrakcyjnych cen, podjęliśmy decyzję o reorganizacji dotychczasowych ofert firm Sindbad i Eurobus. Reorganizacja rozkładów jazdy spowoduje, że  po 1 maja mogą ulec zmianie godziny wyjazdów oraz przyjazdów do poszczególnych miast. Mogą też wystąpić zmiany dni wyjazdów i powrotów, a także sporadyczne przypadki zawieszenia obsługi niektórych miejscowości. Pragniemy poinformować i zapewnić, że o wszystkich tych zmianach będziecie Państwo na bieżąco przez nas informowani.

 

Nowa oferta połączeń umożliwi podróżowanie z ponad 200 miejscowości w Polsce aż do 500 miast za granicą, do takich krajów jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Mołdawia – łącznie 27 państw. 

 

Zwiększenie liczby obsługiwanych miast to nie jedyna korzyść wynikająca z powstania nowej oferty. Po wnikliwej analizie udało nam się skrócić czasy przejazdów do wielu miejscowości, zwiększyć częstotliwość kursowania autokarów, a także utworzyć nowe, ekspresowe połączenia.

 

Flota autokarów Sindbada, która od marca bieżącego roku liczyła ponad 250 nowoczesnych pojazdów, powiększy się o kolejne autokary. Ostatecznie będziemy w stanie poszczycić się taborem, który pod barwami Sindbad Eurobus będzie liczył ponad 300 autokarów. Wszystkie one przejdą rebranding, a ich wygląd zostanie ujednolicony zgodnie z nowymi standardami. Wszystko przede wszystkim po to, by ułatwić pasażerom identyfikację autokarów.

 

W celu ułatwienia dostępu do informacji na temat międzynarodowych przewozów pasażerowie będą mogli korzystać z jednego numeru infolinii. Dzwoniąc pod numer call center Sindbad, również dotychczasowi klienci firmy Eurobus będą mogli zasięgnąć kompleksowych informacji na temat aktualnej oferty. Nasi konsultanci służą pomocą 7 dni w tygodniu, od godziny 7 do 23.

 

Pasażerowie, którzy do tej pory korzystali ze zniżek przysługujących posiadaczom karty stałego klienta Eurobus, będą mogli na podstawie jej numeru przystąpić do Sindbad Club i uzyskać przywileje dla członków tego programu.

 

O wszelkich zmianach dotyczących nowej oferty Sindbad Eurobus będziemy informować Państwa na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z infolinią pod numerem +48 77 443 44 44 lub 801 22 33 44.