Nowe autokary we flocie

Jednym z założeń polityki firmy Sindbad jest dbałość o jakość floty  zarówno autokarów własnych, jak i pojazdów użytkowanych przez naszych podwykonawców, współpracujących z nami w ramach Platformy Sindbad. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by co roku zasilać nasz tabor o fabrycznie nowe autokary. Pierwsze z nich znajdują się już na naszej bazie transportowej w Opolu.

 

W tym roku zdecydowaliśmy się na zakup 21 pojazdów marki Setra, które tradycyjnie przyjadą do nas prosto z fabryki w Ulm w Niemczech. Osiem z nich zasili tabor, którym dysponuje Sindbad Sp. z o.o. Kolejnych trzynaście trafi do naszych firm partnerskich, które realizują przejazdy we wspólnych barwach, charakterystycznych dla Platformy Sindbad.

 

Tegoroczny zakup to między innymi trzy piętrowe autokary, a także pojazdy serii 500, wyposażone w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Podsumowując nasze inwestycje w ostatnich pięciu latach, udało nam się zakupić łącznie 173 fabrycznie nowych autokarów za kwotę ponad 200 milionów złotych. Dysponujemy obecnie ponad 250 autokarami, których średni wiek nie przekracza 3 lat.