Nowe połączenia autokarowe z Polski do Hiszpanii, Mołdawii i na Ukrainę

 

Nowe miasta w Hiszpanii i Andorze.

Od października 2017 roku, oferta połączeń autokarowych platformy Sindbad została wzbogacona o kilka nowych linii międzynarodowych.

Dzięki zawartej umowie o współpracy firm SINDBAD z Opola oraz EUROLINES Szwajcaria i ALSA z Hiszpanii, w ofercie platformy SINDBAD uruchomione zostały nowe połączenia z Polski do Hiszpanii oraz Andory.  

Oferta dotyczy biletów łączonych przewoźnika Sindbad z Polski do Szwajcarii, a dalej autokarami firmy Alsa, ze Szwajcarii do Hiszpanii i Andory. W nowej ofercie znajdziemy połączenia do 17 nowych hiszpańskich miast, min.: Lloret de Mar, Malaga, Murcia czy Sevilla, do których pojechać można z prawie 200 miejscowości z całej Polski.

 

Z Polski do Mołdawii.

Kolejną nowością w ofercie platformy Sindbad jest wprowadzenie do sprzedaży biletów z Polski do Mołdawii. Dzięki podpisanej umowie partnerskiej z firmą Lux-Reisen, która będzie odpowiedzialna wraz ze swoim mołdawskim partnerem Ostrovscaia BVV Trans za realizację tej linii, klienci będą mogli podróżować z Polski do 5 mołdawskich miast takich jak Bielce, Briceni, Edinet, Kiszyniów czy Orhei.

 

Ponad 80 miast na Ukrainie.

W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie biletami autokarowymi z Ukrainy do Polski.

Obecnie w ofercie sindbada dostępnych jest 67 regularnych linii autokarowych z Polski na Ukrainę, które łączą w sumie ponad 140 miast w obu krajach.

Przewozy za naszą wschodnią granicę realizowane są autokarami należącymi głównie do przewoźników ukraińskich.

 

Obecnie oferta Sindbad-Eurobus obejmuje łącznie 30 państw w Europie i choć flota autokarowa liczy ponad 300 autokarów, nie wszystkie połączenia realizowane są pojazdami Sindbada. Poza liniami własnymi w ofercie znajdują się połączenia realizowane autokarami partnerów platformy, do których należą m.in.: Albatros z Przemyśla, Riviera z Opola, Orland z Żędowic oraz ponad 50 przewoźników realizujących własne linie do miast we wschodniej Europie takich jak Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia czy wspomniana wcześniej Mołdawia.