Powiększamy flotę na wiosnę

3 kwietnia 2014 roku w Centrum Klienta Setry w Neu-Ulm w Niemczech odebraliśmy osiem fabrycznie nowych autokarów, które już niedługo będą obsługiwać międzynarodowe linie autokarowe.

 

Nowy zakup to niezwykle komfortowe i wyposażone w najnowocześœniejsze systemy bezpieczeństwa autokary marki Setra. Powiększenie floty o kolejne fabrycznie nowe pojazdy to dowód na dbałośœć o jak najlepszy standard podróży pasażerów i zapewnienie bezpieczeństwa poprzez ciągłe unowocześœnianie floty. Z fabryki w Ulm przyjechały trzy Setry S 517 HD, dwie Setry S515 HD oraz trzy Setry 516 HD/2.

Odbiór autokarów poprzedziło całodzienne szkolenie naszych kierowców z zakresu ekonomicznej jazdy z dużym naciskiem na obsługę automatycznej skrzyni biegów PowerShift. Kierowcy poznali techniki jazdy przyjaznej dla śœrodowiska, nauczyli się metod oszczędnośœci przy spalaniu paliwa bez jednoczesnej straty czasu na trasie przejazdu. Szkolenie obejmowało także naukę stylu jazdy œświadomej, defensywnej i wolnej od stresu.

 

Wiosenne inwestycje w tabor oznaczają zwiększenie liczby dodatkowych miejsc dla pasażerów o 434 wygodne fotele. To jednak nie koniec powiększania liczby autokarów w 2014 roku. Już w czerwcu odbierzemy 14 kolejnych najnowszych pojazdów marki Setra.

 

Sindbad dysponuje dziśœ flotą ponad 200 komfortowych autokarów, których śœredni wiek nie przekracza 3 lat. Już od kilku lat bijemy rekordy w liczbie przewożonych pasażerów. W minionym roku podróż z Sindbadem wybrało ponad milion osób.

 

Zapraszamy Państwa na pokłady naszych nowych autokarów!