Sindbad powiększa flotę

Z początkiem listopada flota autokarowa firmy Sindbad wzbogaciła się o 8 fabrycznie nowych autokarów. Zakup nowych pojazdów to dowód na świetną kondycję opolskiego przedsiębiorstwa, które nieustanie się rozwija i wciąż poszerza swoją ofertę.

 

Sindbad stawia przede wszystkim na dbałość o komfort i bezpieczeństwo swoich pasażerów, którzy zawsze są na pierwszym miejscu. Nowe autobusy są niezwykle komfortowe i wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Każdy napędzany jest nowym silnikiem spełniającym najbardziej ekologiczne normy EURO 5.

 

Nowy zakup to 5 modeli marki Setra – 417 HDH, 417 GT-HD, 419 GT-HD (najbardziej pojemny autokar jednopokładowy, mieści aż 65 pasażerów), 415 GT-HD oraz dwa piętrowe autokary 431 DT, które mogą przewieźć po 78 osób każdy. Pozwoliło to zasilić flotę liczącą już ponad 200 autokarów o prawie 500 dodatkowych wygodnych miejsc. – Autokary Setra to najwyższa jakość, komfort oraz bezpieczeństwo. Chcemy zapewnić naszym pasażerom jak najlepsze warunki, dlatego też oprócz rozbudowywania sieci połączeń autokarowych, nieustannie staramy się powiększać i unowocześniać naszą flotę – mówi Ryszard Wójcik, właściciel firmy Sindbad.

To nie jedyna ważna inwestycja Sindbada w tym roku. Przypomnijmy, że w czerwcu firma zakupiła 7 wysokiej klasy autokarów marki Setra serii 500 – S 515 HD, których w Polsce było do tej pory zaledwie kilka.