Światowy Dzień Uśmiechu z Sindbadem

Światowy Dzień Uśmiechu to święto, które przypada w pierwszy piątek października. Firma Sindbad w tym roku również postanowiła włączyć się w wesołe obchody. Tego dnia postanowiliśmy rozweselić zarówno pracowników opolskiej siedziby firmy, jak i naszych pasażerów.

 

Dzień Uśmiechu zaczęliśmy od poczęstowania wesołymi lizakami osób pracujących w biurze Sindbad w Opolu. Mogli oni także zapozować do pamiątkowego zdjęcia. Naszą akcję tego samego dnia przenieśliśmy także do Gliwic. Na przystanku przy ul. Pionierów pracownicy Działu Marketingu w charakterystycznych żółtych koszulkach z uśmiechem wręczali słodkości podróżnym przejeżdżającym przez Gliwice. Załogi autokarów ze specjalnymi przypinkami również częstowali lizakami pasażerów podczas podróży. Wszyscy chętni mieli okazję zrobić sobie zdjęcie w żółtej ramce. Akcja spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w Światowym Dniu Uśmiechu i wiele pozytywnych emocji, które tego dnia zagościły w Gliwicach.

 

Poniżej kilka zdjęć upamiętniających Dzień Uśmiechu z Sindbadem.

 

Całą galerię zdjęć można znaleźć na oficjalnym facebookowym profilu Sindbad pod adresem: facebook.com/SindbadPrzewozyAutokarowe