Sindbad będzie woził zawodników Euro 2016 w Piłce Ręcznej

Sindbad podpisał umowę na przewóz zawodników, mediów oraz VIPów biorących udział w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016. Zawody sportowe rozpoczną się 15 stycznia 2016 roku i trwać będą do końca miesiąca.

 

Reprezentacje z całej Europy będą przemieszczać się autokarami niemieckiej marki Setra, którą cechuje wysoka jakość, komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przewóz drużyn i osób związanych z organizacją turnieju realizowany będzie łącznie przez 26 autokarów. Będą one woziły uczestników między czterema miastami, w których organizowane będą zawody: we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

 

„To dla nas wyjątkowe wydarzenie”

 

„Możliwość  udziału w organizacji tych zawodów jest dla nas nobilitacją. Nie ukrywamy też, że jest to dla nas wyzwanie przynoszące wiele satysfakcji ze względu na nasze silne zamiłowanie do sportu, który zawsze staramy się wspierać i promować.” - komentuje Ryszard Wójcik, Prezes Zarządu Sindbad Sp. z o. o.

 

Szukaj specjalnie oznaczonych autokarów

 

Cała flota Sindbad biorąca udział w Euro 2016 będzie specjalnie oznakowana kolorami i logo zawodów. Ma on kształt dłoni, w którą wkomponowana jest sylwetka piłkarza ręcznego. W logotypie wykorzystano zaledwie trzy kolory: biel, czerwień i złoto. Symbolizować mają one polskie barwy narodowe oraz zwycięstwo.

 

Wyjątkowe wydarzenie sportowe w Polsce

 

Od 15 stycznia swoje zmagania rozpocznie łącznie 16 zespołów piłkarzy ręcznych. Będą to pierwsze w historii rodzimego sportu zawody rangi mistrzowskiej w tej dyscyplinie organizowane w Polsce. Sprzedaż biletów na mecze rozpoczęła się już wiosną 2015 roku.

 

Kolejne tego typu zlecenie dla Sindbada

 

Nasza firma ma na swoim koncie już podobne zlecenia.  To kolejne wielkie wydarzenie sportowe, zaraz po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej – Euro 2012, kiedy to mieliśmy zaszczyt być oficjalnym przewoźnikiem. 

 

Nasza firma ciagle się rozwija, co roku przewożąc międzynarodowymi liniami ponad milion pasażerów, stale bieżemy także udział w różnych wydarzeniach takich jak Euro 2016 w Piłce Ręcznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonych kierowców autokarów. Chętnych zapraszamy do przesyłania CV na adres baza@sindbad.pl