Zmiany na liniach niemieckich

Z dniem 11 stycznia w życie wejdzie kilka zmian, które dotyczyć będą linii niemieckich. Modernizacja tras polegać będzie przede wszystkim na zwiększeniu częstotliwości obsługi niektórych przystanków i zmian godzin kursowania autokarów do wybranych miejscowości. Poniżej znajdą Państwo dokładne informacje na temat poszczególnych zmian.

 

 

 

Od 11 stycznia (poniedziałek) 2016 r. na wyjazdach z Polski oraz od 12 styczna (wtorek) 2016 r. na wyjazdach do Polski zwiększeniu ulegnie częstotliwość obsługi przystanków na linii nr 4 do/z południowych Niemiec. Zmianie ulegną również godziny przyjazdów na przystanki.

 

Wprowadzona została codzienna obsługa poniższych miejscowości:

 

 Prosimy zwrócić uwagę, że nowe godziny przyjazdów są późniejsze od dotychczasowych o 15-30 minut.

 

Zmianie ulegną godziny wyjazdów i przyjazdów z następujących miejscowości na trasie linii nr 04 i 11MU do południowych Niemiec:

 

Zwiększona zostanie częstotliwość obsługi powyższych przystanków.

 

Wyjazdy i powroty do z Landsberg am Lech i Memmingen odbywać się będą codziennie. Częstotliwość wyjazdów i powrotów do Ravensburg, Friedrichshafen zostanie zwiększona z dotychczasowych 2 razy do 5 razy w tygodniu. Wyjazdy z Polski odbywać się będą w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty. Wyjazdy do Polski odbywać się będą we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Częstotliwość wyjazdów i powrotów do Lindau, Bregenz zostanie zwiększona z 4 razy do 6 razy w tygodniu. Wyjazdy z Polski odbywać się będą we wszystkie dni oprócz piątków. Wyjazdy do Polski odbywać się będą we wszystkie dni oprócz sobót.

 

Zwiększeniu ulegnie częstotliwość obsługi przystanku w ROSENHEIM na trasie do południowych Niemiec. Częstotliwość obsługi przystanku została zwiększona z dotychczasowych 2 razy w tygodniu do 3 razy w tygodniu.

Wyjazdy z Polski odbywać się będą:
- we wtorki, piątki i niedziele,

Wyjazdy z Niemiec odbywać się będą:
- w poniedziałki, środy i soboty.

 

Rozszerzeniu ulegnie nasza oferta przewozowa - wprowadzona zostanie obsługa następującego przystanku:

 

\

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Infolinii Sindbad pod numerem telefonu +48 77 443 44 444 lub 801 22 33 44. Nasi konsultancji chętnie udzielą wszelkich informacji.